Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik, hogy a Prince of...

Létezik, hogy a Prince of Persia: Warrior Within-nek kettő vagy több befejezése is lehet?

Figyelt kérdés

Végig vittem a játékot, és megkellett ölnöm a császárnőt, akinek a testét elvitte a Dahaka, és kivette a medált a páncélomból, és ment a herceg a hajóval haza.

Wikipédián meg ezt olvastam:

Kaileenának nem sikerül legyőznie a Herceget. Végül a Herceg legyőzi a Dahakát a szigeten szerzett Vízkarddal, ami a szörny egyetlen gyengéje... Ezután Kaileenával együtt a Herceg elindul Babilonba, egy új életet kezdeni, egymással.


2011. jan. 30. 13:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen, két vége van.

De nem tudom, hogy kell megcsinálni a szebbiket... :D

2011. jan. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Meg kell szerezni az összes életfejlesztést :)
2011. jan. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Úristen. az első résznél mindet megtaláltam az nem volt nehéz. De ebbe a részbe, csak az első kettőt találtam meg. :(

Kár, pedig szimpi volt a csaj.

2011. jan. 30. 14:03
 4/8 A kérdező kommentje:
És akkor a 3. rész, hogy fog kezdődni? Mert ott azt írja, hogy kailaa-val vagyunk, de ő meghalt..
2011. jan. 30. 14:04
 5/8 anonim ***** válasza:

Két befejezése van, az összes life upgrade-et meg kell szerezni ahhoz, hogy az alternatív befejezést megkapd. A Two Thrones ehhez az alternatív befejezéshez igazítja a történetet.


Használj valami walkthrough-t, ha magadtól nem találsz meg mindent. Tele van velük az internet.

2011. jan. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Teljesen mindegy, most játszok a T2T-vel és már most az elején megölik a csajt, szall mindegy. :( :D
2011. jan. 30. 16:27
 7/8 anonim ***** válasza:
Megölik, de azért ő meséli végig a történetet :)
2011. jan. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Na ja. :)
2011. jan. 30. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!