Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet photoshopban?

Hogyan lehet photoshopban?

Figyelt kérdés

Kicsit szabályszegő leszek, de hogy lehet a következő dolgokat megcsinálni? Még új vagyok photoshop terén (CS5-öt használok)


1.: Egy képet megszeretnék úgy szerkeszteni hogy ilyen ovális körökben sötétüljön a kép (elég hülyén fejezem ki, na mégegyszer). Szóval olyan mintha csak egy ovális körben látjuk a képet, körülötte minden egyre sötétebb. Na megint hülyén van kifejezve de remélem érthető.


2.: Homályosítani szeretnék egy képet teljes egészében


Na ezeket szeretném megtudni, remélem érthetően fejeztem ki magamat xD


2011. jan. 30. 14:58
 1/2 ediZeJ ***** válasza:
Annyit kell tenned hogy fogod a képet és csinálsz rá egy egy új réteget ami fekete lehetőség szerint és a fekete rétegre ráhúzol egy ovális maszkot, amit ha minden igaz invertelni kell és még a mask featherjét kell beállítanod és már kész is vagy.
2011. jan. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 ediZeJ ***** válasza:
A homályosítás pedig annyi h az egész képre ráraksz egy fast vagy egy gaussian blurt a gaussian blurnél tudod állítani h mennyire legyen "homályos" ELőző voltam
2011. jan. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!