Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki ért a JDownloader-hez?

Valaki ért a JDownloader-hez?

Figyelt kérdés
Kéne egy kis segítség, hogy hogyan működik...
2011. jan. 30. 16:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Letoltod,telepited es ha fog kerni frissiteseket akkor elfogadod oket .... majd megnyitotd a programot keressel olyat rajta,hogy add link vagy valmi zold + jelet....aztan kijelolod a linkeket es rakattintasz,hogy start download vagy talan ilyen play haromszeg ikont keresel a + ikon mellett lessz valhol es elekezdni tolteni


Vagy keress ra youtubon

JDownloader turtorial - video alapjan biztos latni fogod majd,hogy mikent is mukodik. Szerintem a legjobb progi rapid es hasonlo linkes letoltesekhez.

2011. jan. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 aulac ***** válasza:

1. Elindítod a programot.

2. Felmész a letöltendő linkre.

3. Kijelölöd ( folyamatosan nyomod a bal egérgombot és végighúzod a linken úgy, hogy kékké változzon.

4. "Ctrl+ C"

5. A programban elindítod a sorban lévő fájlt a zöld nyíl gombbal.

6. Ha több fájlt kell letölteni a program elvégzi a letöltést automatikusan.

2011. jan. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak előbb telepíts egy Java-t...! D
2011. jan. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nem megy, szólj, valahol van egy leírásom doc-ban, ugyan régebbi, de én az alapján állítottam be valamikor...
2011. jan. 31. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
és tényleg prémium felhasználóként működik?!
2011. jan. 31. 16:47
 6/6 aulac ***** válasza:
Nem.
2011. jan. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!