Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyha újraraktam a számítógép...

Hogyha újraraktam a számítógépem, miylen alapvető programokat rakjak föl rá?

Figyelt kérdés
Fentvan az Avast, PS, MSN, és miket kéne még felraknom? lussz most akarok felrakni játékokat, ahhoz nem kell valami külön program (feltelepítéséhez akár)?
2011. jan. 30. 18:18
 1/4 Panda Péter ***** válasza:
driverek, winrar, total commander, directx frissítés, media player homecinema, foobar2000, utorrent, pdf olvasó (nálam foxit), böngésző & levelező, office, daemon tools.
2011. jan. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Böngésző: ajálom a google chrome-t (nem zabálja a ramot).

Utorrent, WinRar, ha NVidiád van, akkor NVidia illesztőprogikat, control panelt,nvidia vezérlőpult.. stb.

Direct X(legújabb) +Alcohol120, vagy Daemon Tools, jah meg Nero ajánlott :)

Aztán ha valami kell, úgyis leszeded majd. :)

2011. jan. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A drivereket a dvd röl vagy ha újat akarsz és van telepítés után net akkor tölttsd le őket.Utánna egy vírusirtót,majd böngészőt ha nem szereted az Edprolert Chrome,Mozilla,Opera amelyik tetszik.Utorrent vagy Bittorrent kliens.Vlc media player ha utálod a Windows Media playert.(de én a windowset jobban szeretem).Daemon Gools Lite,dvd emuláló progit,Adobe Flash Playert,Adobe Reader,Movie Maker,Skype,Total Commander,Ccleaner,ha játszol Appersoft ingyenes képlopó,Raptr,Steam,Origin,Office lehet tört microsofr is de lehet Libre vagy Open office is.Kb ennyi.
2017. jan. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A chrome pont hogy nagyon zabálja a ramot.
2017. jan. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!