Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Msn letiltások ellenőrzése a...

Msn letiltások ellenőrzése a Plus! Partnerlista karbantartóján. Miért nem 100%-os módszer?

Figyelt kérdés

A minap találtam azt az infót, hogy meg tudom nézni, ki tiltott le msn-ről úgy, hogy a Plus! Partnerlista karbantartójánál a 'Fennvagy' hasábnál az szerepel, hogy Nem.

Viszont ez a 'Nem' ott szerepel több olyan partneremnél, aki elérhető számomra és beszélni is tudok Vele.

Hogy lehetséges ez?


2011. jan. 30. 20:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert ha pl. csak törölt, de nem tiltott le, akkor te látod őt, és tudsz neki írni is, csak nem vagy fent a listáján.
2011. jan. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálam olyanra is kiírta, hogy nem vagyok fent a listáján, aki minden nap rámír, tehát fent kell, hogy legyek nála. Nem tudom, hogy mi alapján mondja meg, hogy fent vagyok-e vagy sem.
2011. jan. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a hozzászólást/választ!

Velem is ez a szituáció, hogy a szóban forgó partnerek közül három is cimborám, akivel beszélni is szoktam msn-en. Azt nem hiszem, hogy kitöröltek volna, ezért nem értem a dolgot..

2011. jan. 30. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!