Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Videó alá saját vetetett...

Videó alá saját vetetett hang, progi linkek?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem ,hogy tudnátoke linkelni nekem 1 olyan programot ,amivel a filmet némítani ,és alája hangot bevágni lehetne ??mivel kerestem ,de ilyesfélét nem kaptam a google barátomba sem .
2011. jan. 30. 21:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Bármelyik videószerkesztő programmal.

Akár még Windows Movie Maker-el is (ha XP-d van, a start/minden program alatt találod).

2011. jan. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Xp biza ,de megbocsássál ,de az kép és hang bevágására használható eszköz .

Én videót említettem ....

2011. jan. 30. 22:22
 3/8 anonim ***** válasza:

A Windows Movie Maker egy videószerkesztő, az egy dolog, hogy arra is alkalmazható, hogy összevágj képeket, és hangokat, ha videót húzol bele a programba, azt is szerkesztheted, és jónéhány effektet is beletehetsz, tehetsz be másik hangot az eredetit elnémítva.

Sajnálatos módon nem olyan sok videó formátumot támogat, ha amiatt nem tudtál eddig videót beletenni, konvertáld át wmv-be, azt alapesetben külön kodek telepítés nélkül is tudja kezelni, a FormatFactory elvégzi neked a konvertálást.

2011. jan. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Oké ,de ezzel a formátummal nem vesztek vidi minőséget ?
2011. jan. 31. 22:03
 5/8 anonim ***** válasza:

sony vegas pro 9.0

bármelyik (ingyenes) torrent oldalon megtalálod.

2011. febr. 3. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sony Vegast ajanlom
2011. febr. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat ..
2011. febr. 4. 01:13
 8/8 anonim válasza:

Ha már itt tartunk (ez nem érdemelne külön témát), hogyan kell lenémítani az eredeti videót? hogy csak a berakott zene hallatszon?


Előre is köszönöm a válaszokat :D

2012. júl. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!