Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Photoshoppal hogy lehet egy...

Photoshoppal hogy lehet egy kép mögé sima egyszerű hátteret berakni? Hátteret cserélni

Figyelt kérdés
2011. febr. 1. 09:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Maszkolni tudsz? Rétegek kezelése megy? Akkor akár még GIMP-ben is megcsinálnád 5 perc alatt, ami egy ingyenes progi. Nem is értem, hogy ki költ 10 és 100 ezreket fotóboltra, aki egy hátteret sem tud kicserélni.
2011. febr. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ma 09:43 modj már egy embert aki pénzt adott érte,ha d röhögjem ki
2011. febr. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

@12:57

Nem tudok, de olyat se, aki törtet használ. Az emberek zöme kezd rájönni, hogy vannak ingyenes szoftverek is, jóval nagyobb közösségi támogatással és hasonló funkcionalitással, mint a kereskedelmi szoftverek, így inkább az ingyeneset használják. Manapság egyre kevésbé trendi azzal feszíteni, hogy le tudsz tölteni valahonnét egy tört szoftvert és határozottabban is büntetik.

2011. febr. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
akkor mondj 1-et akit megbüntettek mert tört photoshopot használt. Lehet hogy megtudod csinálni gimp-be ezt de sok más olyan funkció van amit ott biza nemtudsz megcsinálni :)
2011. febr. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Eléggé eltértünk az eredeti kérdéstől. Számtalan alkalommal büntettek már meg így embereket/vállalkozásokat, a nagyobbakról cikkeket is írtak, olvass utána, ha ennyire érdekel.

Nincs a Photoshopnak semmi olyan funkciója, ami miatt ne tudnám nélkülözni. Nem vagyok grafikus, ha egy-két képpel játszadozom GIMP-ben az nekem bőven elég. A grafikusok meg elkérnek annyit a munkájukért, amiből telnie kell a szükséges licenszekre.

2011. febr. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!