Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha az iwiw-en bejelölöm a...

Ha az iwiw-en bejelölöm a "belépés titkos csatornán" négyzetet és ugy lépek be akkor miért irja ki mégis hogy akkor léptem be utoljára?

Figyelt kérdés
a barátom nagy cirkusz levág azért mert megnézem minden nap az iwiw-emet mert szerinte én társkeresésre használom pedig ez nem igaz és próbálok titkosan belépni állandóan be van jelölve mégis kimutatja hogy mikor voltam bent utoljára? :S
2009. febr. 7. 14:01
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert nem ugyanaz, mint a MyVIP "belépés rejtve" opciója. Ha ráállnál a bejelentkező ablak jobb felső sarkában a kérdőjelre és megnéznéd az ablakhoz tartozó súgót, rájönnél, mire is való. De segítek, íme, ezt írja erről a funkcióról:

"Ha bejelölöd ezt a lehetőséget, azonosítód és jelszavad biztonságos, titkosított csatornán jut el hozzánk, mely illetéktelenek által nem lehallgatható (pl. nyilvános wireless hotspoton keresztül használva az internetet), nem kell tehát attól tartanod, hogy jelszavadat ily módon ellopják. Amennyiben bejelölted a lehetőséget, böngésződ beállításaitól függően figyelmeztető üzeneteket kaphatsz. Kérjük, ilyenkor a Bejelentkezés gomb megnyomásával lépj tovább"

2009. febr. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!