Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik a legjobb rendszer...

Melyik a legjobb rendszer ellenőrző szoftver?

Figyelt kérdés
2011. febr. 1. 17:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Vírus vagy egyéb ellenőrző? Én az ashampoo winoptimizert használom, de nem biztos, hogy az a legjobb.
2011. febr. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egyéb ellenőrző.Azóta megtaláltam a Hard Disk Sentinel-t és tetszik,de van más is ami jobban bevált valakinek?
2011. febr. 2. 12:35
 3/3 anonim válasza:

Az IObit programcsomag. Iobit Malware - trójai és egyéb kereső... Iobit xy (nem tudom pontosan a nevét, de ha rákeresel kidobja a google) az pedig komplett rendszerkarbantartó. Merevlemezjavítástól, felesleges adatok mély törlésétől kezdve rengeteg minden van benne...


Én régen használtam xp és win7 alatt is, (inkább linux felé hajazok) tökéletesen megvoltam vele elégedve. Heti egy takarítás vele és hatásos - gyors és tiszta rendszered van tőle.

2012. márc. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!