Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » MI a legjobb ingyenes MMORPG?

MI a legjobb ingyenes MMORPG?

Figyelt kérdés
én Cabalozok.Szerintetek az jó??
2011. febr. 1. 20:26
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát, mit értesz ingyenes alatt?

Vannak amik havidíjasok, meg amik látszólag ingyenesek, de általában befizetés ellenében pofátlan nagy előnyökre tehetsz szert...


Amúgy én WoW párti vagyok, de törtözök.

2011. febr. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
METIN2 is jó
2011. febr. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
Metin2-vel csak az a bajom hogy túlnyomó többségen 12 éves vérpistikék játszanak vele...
2011. febr. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Cabal a legjobb. Jó grafika, jó játékosok, néhány (marhasok) bot


Negatívum a GM-ek inaktívak és néhány köcsög player


Én EU-n nyomtam 2 évig de már abbahagytam ott mert túl sok volt a köcsög. Most a Paradox törtszerón nyomom már fél éve :D De EU-n jó volt játszani :D

2011. febr. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Metin2, WoW, LoL, AION, stb stb.. sok játék van..
2011. febr. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igaz ,metin2 ben annyi a baj hogy sok low van ,ami idegesítő ,ezért csak ritkán lépek be
2011. febr. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hogy melyik a legjobb ingyenes MMORPG az néző pont kérdése,kinek mi jön be.Ha statisztikát nézünk,akkor a Runes of Magic.Ezzel játszanak a legtöbben,több mint 3 millióan.Rengeteg szervere van.Kétség kívül ez a leg sikeresebb ingyenes MMORPG.De hogy a legjobb-e azt nem tudom,nekem személy szerint annyira nem jött be.


[link]


Nekem jobban bejött például a Requiem:Memento Mori,de ez teljesen más hangvételű Horror MMORPG szóval nem feltétlenül hasonlítható össze vele.De nagyon frankó,csak ajánlani tudom.Persze ami nekem jó,nem biztos hogy neked is.


[link]


A 2. kedvencem a CrimeCraft,de az már inkább MMOTPS RPG elemekkel,ezért ez sem igazán hasonlítható hozzá.


[link]


A 3. kedvencem a Gates of Andaron.Ezt már jobban hozzá lehet hasonlítani.Grafikailag gyengébb,ám hangulatra játszhatóságra és történetét tekintve szerintem sokkal jobb.


[link]


A 4. kedvencem a Fallen Earth.Ez a leg kirájabb MMORPG a világon,de sajna nem ingyenes és nem is szimpla MMORPG hanem inkább MMOFPS RPG elemekkel és lehet TPS kamera nézetben is tolni.Hasonló a Fallout3-hoz,csak sokkal pörgősebb és vannak benne járművek is mint motorok,kocsik,lovak..stb.Nagyon állat.30 napig ingyenes


[link]


A Cabalt sajnos nem ismerem.

2011. febr. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
taui wow
2011. febr. 2. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

amm runes of magicot toltam egy 2 hétig de nagyon gyorsan beleuntam

wowozni is wowoztam egy ideig törtön de valami miatt eltünt az en us mappa , és emiatt ugye nem tudtam belépni

gatesofandaront is nyomom néha bár azon inkább mindíg titkoson vok.olyan mintha kommandóznék.Amm van egy naon jó hely ahova el lehet bújni csak sajnos vannak olyan derik akik ismerik ezt a helyet.amm cabal sztem naon jo csak kiváncsi voltam mi a véleményetek róla

2011. febr. 5. 11:06
 10/10 anonim válasza:
GOA (gates of andaron)
2012. dec. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!