Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Halottam valami olyasmiről...

Halottam valami olyasmiről hogy van a NOD32-ben egy olyan hogy "game mode". Ha ilyen tényleg van benne akkor elmondanátok hogy hogyan tudom beállítani?

Figyelt kérdés
Számítás technikusunk mondta, csak nem volt ideje elmagyarázni mert mennie kellet.
2011. febr. 1. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:
a game mode alatt arra gondolsz h nem küld figyelmeztető üzeneteket... amég be van állítva?
2011. febr. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem, ezt kifejezetten be lehet állítani a NOD32-n
2011. febr. 2. 15:55
 3/4 anonim ***** válasza:

Játékos (game) üzemmód: (új verz.-ban, automatikus!)

Teljes képernyôs módban használt alkalmazások esetén

(például prezentációk, videók, számítógépes játékok) célszerű, ha a szoftver nem zavarja a felhasználót felugró tájékoztató üzenetekkel. Amikor a program teljes képernyôs felhasználást érzékel, csak azokat a figyelmeztetéseket jeleníti meg, amelyek felhasználói beavatkozást igényelnek.

[link]

2011. febr. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :D
2011. febr. 5. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!