Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen ez a program, tényleg...

Milyen ez a program, tényleg használható? Pandora Recovery

Figyelt kérdés
Írjátok le a tapasztalatotokat legyetek szivesek, nem tudom megnyitni a helyi lemez D-t, azt írj a gép, hogy nincs megformázva ( de ha megformázom elveszik róla a képanyag ami azon van) ennek a programnak a leírása szerint elő tudom szedni az ujra formázott dologról is a rajta volt anyagot, de nem vagyok ebben biztos. Aki használta már írjon !
2011. febr. 2. 07:50
 1/6 anonim ***** válasza:

a Pandora Formázás után, már NEM tudja helyreállítani a fájlokat!

használd helyette ezt, ez tuti működik.

Partition Recovery Software

[link]


Partition Recovery - helyreállítja az elveszett, törölt vagy formázott adatokat FAT, NTFS, és exFAT fájlrendszerben.


[link]


(Torrenten beszerzhető a Full, telje verzió is!)

2011. febr. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

sérült, (helyilemez D:/) olvasására: AnyReader

ez egy adat másoló szoftver, a nem olvasható lemezekhez: HDD, CD, DVD, LAN meghajtók, flash memónák, ZIP lemezek, floppy lemezek. stb.

Az AnyReader hatékonyan másolja és menti a hibás adatokat, bármilyen lemez típusról vagy a helytelen csatlakozásnál bekövetkezett hibás másolás esetén is hatékony megoldást nyújthat.

Az AnyReader visszaállitja a fájlokat a karcos CD-ről, sénült floppy lemezekről és merevlemez meghajtókról.

Normál esetben, ha a számítógép képtelen a fájlok másolására a sérült lemezekről, megszakítja a másolási folyamatot és törli a másolt fájlokat.

Az AnyReader folytatja az állományok másolását és ez lehetővé teszi a számodra, hogy olvasd az összes bájt információt, ami még olvasható egyáltalán.

*****

(megvárod a visszaszámlálást, és katt. a Regular download gombra.

4.83 MB. magyar is, Telepíteni nem kell, hordozható!)

nyelv beállítása: Menu..., Interface Language..., Hungarie, OK

[link]



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. febr. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Most éppen ott tartok, hogy letöltöttem a programot amit mondtál és a nyelvet is próbálom beállítani, de hiába nyomom rá az Ok-t nem vált magyarra, mit csinálok vajon rosszul?
2011. febr. 2. 16:11
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]

(lépj ki, a beállítás után a programból és indítsd újra.)

2011. febr. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi, tényleg magyar lett :).
2011. febr. 2. 20:41
 6/6 anonim válasza:
hali, első hozzászólohoz.. tudnál adni torrent linket a teljes verzióhoz? nem találom én sehol...
2011. júl. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!