Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha xp-m van akkor miért írja...

Ha xp-m van akkor miért írja ki a gép ha csatlakoztatni akarok valamit, vagy programot telepíteni, hogy telepítsem az xp-t, mert nem megfelelő az operációs rendszer?

Figyelt kérdés
Így nem is tudok se telefont,se fényképezőgépet csatlakoztatni.se msn-t telepíteni, semmit. Miért van ez, mit lehet ezzel csinálni? Előre is köszi a segítséget!
2011. febr. 2. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy hiányzik az SP2 szervízcsomag, anélkül sok periféria kezelés nem megy.
2011. febr. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezt meg kell venni,vagy le lehet tölteni valahonnan?
2011. febr. 2. 20:50
 3/7 anonim ***** válasza:
Előbb nézd meg, hogy rajta van-e? Amúgy a win-t vetted?
2011. febr. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hol kell megnézni, de a programoknál kerestem és ott nincs. Fogalmam sincs ,hogy mi meg hogy van ezzel a géppel, kaptam ismerősünktől egy leselejtezett gép, és hát alapjáraton nem sokat értek hozzá...:S Nagyon megköszönném ha tudnál egy kis távsegítséget nyújtani!
2011. febr. 3. 15:58
 5/7 anonim ***** válasza:
Belépsz a vezérlőpultba, és ott "rendszer" menü. kiirja milyen windfos. Ha rám hallgatsz akkor hívsz vmi havert aki jobban ért hozzá. Hoz neked vmi újabb wint, és azt felrakjátok.
2011. febr. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Biztos vagyok benne, hogy a gép nem azt írja ki, hogy telepítsél XP-t, hanem valami mást ír ki. Itt egyetlen betűnek, számnak jelentése van. Ez egy számítógép, és nem egy szőke nő.

2011. febr. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha azt írja ki hogy az operációs rendszer nem megfelelő,akkor 2 lehetőség lehet:


1,ahogy fentebb írták telepítened kell a szervíz csomagokat,de ezt elméletileg a Windows autómatikusan meg teszi ha engedélyezed az automatikus frissítést.

Minden esetre teljesen ingyen letöltheted innen:


Szervíz Csomag (SP)1:

[link]


Szervíz Csomag (SP)2:

[link]


Szervíz Csomag (SP)3:


[link]


Itt ellenőrizheted hogy milyen Szervíz Csomag Van a gépeden:

[link]


Amelyik hiányzik azt telepítsd.(SP1->SP2->SP3)


Ha a gépeden SP3 van,és mégis azt a hiba üzenetet kapod hogy az operációs rendszered nem megfelelő és teljesen biztos hogy XP-s programot akarsz telepíteni nem Vista-s vagy Win7-es,akkor csak az lehet az oka hogy valami megbabrált XP van a gépeden és a telepítő egyszerűen nem látja,nem tudja eldönteni milyen Windows-od van.


Ezen csak úgy tudsz segíteni ha másik XP-t raksz fel.

2011. febr. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!