Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Neron kívül milyen más ingyene...

Neron kívül milyen más ingyenes DVD író progikat tudtok?

Figyelt kérdés
2009. febr. 8. 17:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Igazából a Nero sem ingyenes, csak van egy próbaverziója, ami ha lejár akkor regisztrálni kell.

Van még az Ashampoo Burning Studio, Roxio, és sok más.

Itt válogathatsz:

[link]

2009. febr. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ashampo,nekem a Windows freedom verzióban alapból ez van.
2009. febr. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

[link]


[link]


[link]


Ez a három talán a legjobb ingyenes nero alternativa.Különös tekintettel az ashampoora,nekem van nerom,mégis legtöbbször az ashampoot használom.Igaz,nekem nem az ingyenes van,hanem egy újabb,fizetős változata,de az végülis lényegtelen.Ez az ingyenes verzió is mindent tud,amit tudnia kell.Kicsi,gyors,pontos.

2009. febr. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Basero vagy K3B. A legjobbak a kategóriájukban.
2009. febr. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
CDBurnerXP, PowerISO.
2009. febr. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
A brasero és a k3b linuxos programok.(bár ettől még nagyszerűek,ezt nem vitatom egy percig sem)A power iso pedig képfájl kezelő,nem tartozik a klasszikus értelemben vett író szoftverek közé.
2009. febr. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Én Burn4Free-t használok, szerintem nagyon egyszerű ezelni, itt a link, ha leakarod tölteni:

[link]

2009. febr. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én a burn4free-t nem javaslom.Nem tud sokat(sőt),ráadásul egy adware(reklám) program az "ára" annak,hogy ingyen használhasd.Persze azt lehet külön is uninstallálni,de hát akkor is...Nem a burn4free a legjobb ingyenes nero alternativa.Az előttem szólónak is azt javaslom,hogy próbálja ki az ashampoo burning room-ot.Ég meg a föld a kettő,biztosan maximálisan elégedett lesz,és végleg elfelejti a burn4free-t.Már belinkeltem honnan lehet letölteni néhány hozzászólással korábban.
2009. febr. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem ashampoo burning room,hanem ashampoo burning studio.A burning room az a nero burning rom...
2009. febr. 9. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez a kettő jött be:

DeepBurner Free 1.9.0.228 (magyar)

[link]


Ashampoo Burning Studio 8.04

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2009. febr. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!