Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehetne lementeni őket?

Hogy lehetne lementeni őket?

Figyelt kérdés
Újratelepítés előtt áll a gépem az msn hangulatjeleimet szeretném valahogy megmenteni. Van erre lehetőség? Ha igen hogy?
2011. febr. 4. 15:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem vagyok egy nagy msn-es... de azok biztosan a gépeden vannak tárolva? Mert ha belépsz egy internetkávézóból, a hangulatjelek ugyan úgy megvannak. Ennek tükrében mondom, hogy ezek szerintem nem a gépeden vannak tárolva.
2011. febr. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de nem azokra az msn jelekre gondolok amik alapból benne vannak az msnbe hanem amit ha küldenek és én mentek le. na azokat akarom megmenteni valahogy.
2011. febr. 4. 17:49
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor azok a gépeden vannak, értem. Valamilyen módon le kell hogy mentsed, valami adathordozóra. Pl.: pendrive.


Van egy másik megoldás is, rar-ba betömöríted a hangulatjeleket, majd feltöltöd mondjuk a data.hu oldalra. 200mb-os fájlokat tudsz feltölteni maximum. A feltöltés után kapsz egy linket amit feljegyzel, majd a telepítés után letöltöd a gépedre. :)


Remélem segítettem

2011. febr. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

XP-nél a C:\Documents and Settings\felhasználó neved\Local Settings\Application Data\Microsoft\Messenger\msn címed\ObjectStore\CustomEmoticons\ nevű rejtet mappában lévő .dt2 és id2 fájlok.

Azokat mentsd el,majd az új op. rendszeren az msn telepítését követően másold be ugyanoda.

2011. febr. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt hiszem félreértelmeztem a kérdést. Az utolsó válaszadó irományából döbbentem rá, hogy te a gépeden keresed ezeket a hangulatjeleket. Bocsesz, nem tudtam...
2011. febr. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!