Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Úgy szeretnék valamit leégetni...

Úgy szeretnék valamit leégetni,hogy azt csak egy általam megadott kóddal(jelszóval) lehessen átmásolni(átégetni). Ez melyik égető-programmal lehetséges?

Figyelt kérdés
2009. febr. 8. 20:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg a következő kérdést(vagy előző,ahogy tetszik:),ott leírtam,hogy lehet jelszavasított tömörítményt létrehozni.Jobban mondva belinkeltem egy videot róla a youtube-ról:)Ezt a tömörítményt utána ki tudod írni simán adatként,bármilyen író szoftverrel.Átmásolni át tudják a cd-t,de a tartalmát nem tudják megnyitni.Legalábbis elvileg.Gyakorlatilag te vagy én nehezen tudunk olyan titkosítást létrehozni,amit ne lehetne visszafejteni.Bár nem lehetetlen,a lefoglalt torrent szervereket sem tudják feltörni,pedig azokat is egyetemisták,fiatal it szakemberek üzemeltetik önszorgalomból,szabadidejükben.
2009. febr. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva nem erre gondoltam. Lehúztam egy filmet(tudom,h nem szabad...:D), ezt szeretném rátenni dvd-re, de úgy, hogy mások nem tudják átmásolni. Tehát olyan lenne, mint az eredeti dvd, nem lehetne átmásolni(már amelyiket...). Ezt hogyan tudnám megcsinálni?
2009. febr. 8. 22:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Az eredeti dvd másolásvédelmét is könnyedén ki lehet játszani,pedig azt elvileg komoly szakemberek csinálták,kötve hiszem,hogy te tudnál olyat csinálni,amit ne lehetne.
2009. febr. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!