Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Beépített webcamera mér nem...

Beépített webcamera mér nem műkődik?

Figyelt kérdés

Van egy Fujitsu Siemens laptopom és van benne beépített webcam de miután felraktam a Win7-et azt egyedül nem telepítette fel Ismeretlen eszközt ír megpróbáltam eszközkezelőből frissiteni de nem tudja :S!

Töltöttem már le egy csomó telepítőt de egyikse volt jó vki segitsen h mitcsináljak mért nem jó?!

Amúgy Fujitsu Siemens AMILO Pi2530


2011. febr. 4. 22:58
 1/7 Panda Péter ***** válasza:
felmész a notebook gyártó (esetünkben fujitsu)honlapjára, leszeded onnan a cam driverét. 100% hogy fenn van. ha neadjisten mégse (de mint mondtam: tuti fenn van, de ha mégse), akkor megkeresed, milyen gyártótól való a cam, felmész a cam gyártójának honlapjára és onnan csápolod le a drivert.
2011. febr. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Felmentem a Gyártó honlapjára de nem találtam semmit... a webcamra meg nicns írva semmi márka csak az h Webcam meg h 1.3 megapixel
2011. febr. 5. 10:35
 3/7 anonim ***** válasza:
2011. febr. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Felraktam mindkettőből az egyiket de ígyse jó :S Nem lehet h Win7 miatt mert ott nem írja h Win7re is jó a driver
2011. febr. 5. 11:16
 5/7 A kérdező kommentje:
Tud valaki olyan linket adni amibe nem exe fájl van h telepitsen hanem a driverek hogy kézzel betudjam rakni mert netről nem tudja letötleni...:S
2011. febr. 5. 11:31
 6/7 anonim ***** válasza:

" Tud valaki olyan linket adni amibe nem exe fájl van h telepitsen hanem a driverek hogy kézzel betudjam rakni mert netről nem tudja letötleni...:S "


na most,akkor hogy lehet neked segíteni,ha ilyeneket írsz ?

2011. febr. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Neked mibajod? mit nem értesz teee...pf ha nem tudsz segiteni és nem érted akkor minek írsz ide ilyeneket.....
2011. febr. 5. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!