Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Counter Strikem 1.6 szerver...

Counter Strikem 1.6 szerver keresés?

Figyelt kérdés

szisztok, az a gondom, hogyha rámegyek a szerver keresésre, és ott az internetre, akkor nem talál egyetlen szervert sem.


ez miért van. pls segítsetek


2011. febr. 5. 10:38
 1/4 anonim ***** válasza:
van egy olyan fül hogy favorites, arra karrintva lent van egy olyan hogy add server, azt megnyomod felugrik egy ablak ahová beírhatod a szerver IP címét amit innen válogathatsz [link] itt vannak magyarország legjobb szervereit, én az s-blockon vagyok legtöbbször,korrektek az adminok ha csitter van egyből kidobják stb, na ennek a címét kimásolod beilleszted ahová előbb írtam,és mikor legközelebb belépsz egyből a favorites fül alatt lesznek a szerók amiket össze válogatsz
2011. febr. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Feltételezem, hogy illegális változatról van szó, mert a Steamesnek működnie kéne.


Időközben megváltozott a Setti IP címe, ahonnan a játék a szerverek listáját szedi, ezért nem látsz semmit.

Frissítsd a masterservers.vdf fájlt.


[link]

2011. febr. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
mert régi a verziód nekem is ez volt a baj töltsd le a v32 -t
2011. febr. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
uhhh köszi mindkettőtöknek :)
2011. febr. 5. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!