Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Call of Duty: Black Ops? Pls help

Call of Duty: Black Ops? Pls help

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám, hogy nem tudom, hogy hogyan kell cheatelni single player zombie modban! A seta monkeytoy 0-ig megvagyok, de a játékban, hogy lehet előhozni a console-t ahova kell a kódot írni? Azt írták hogy így: ~ vagy ' vagy 0 de nekem ezekkel a karakterekkel sem hozza be a console-t! Hogyan lehetne behozni a console-t? Zombie multiba is jó a cheat? Kérlek segítsetek! Minden választ előre is köszönöm!
2011. febr. 5. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy cheat nélkül izgalmasabb a játék.
2011. febr. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha eredeti a játékod azt ajánlom neked, hogy ne csítelj se a Single módba se a Multijába mert az egyik ismerősőm azért kapott VAC bannt hogy csítelt a Single-be. És ez nem kamu.
2011. febr. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem azt kérdeztem, hogy ajánjátok-e a cheatet, hanem azt, hogy hogyan tudnám megvalósítani! Azért szeretnék cheatelni mert akkor izgalmasabb lenn single playerben a zombie mod, mert cheat nélkü alig van pontod fegyverre, meg kevés ammot adnak hozzá, ezért inkább menekülsz a zombiktól mint megölöd őket! Kb. a 7 szintnél meg úgy is elkapnak!
2011. febr. 6. 09:08
 4/4 A kérdező kommentje:
Am eredeti a játék, de bannról csak multiba hallottam, single olayerbe még sose, de nem én vagyok az egyedüli aki szeretne, vagy cheatel is és mégse bannolják!
2011. febr. 6. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!