Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan program, amelyikkel...

Van olyan program, amelyikkel egy 7GB-s játékot két részbe tudok vágni, hogy kiirhassam egy DVD5-ös lemezre?

Figyelt kérdés
Vagy csak simán tömörítse össze.Tud valaki ilyen progit?
2011. febr. 6. 11:24
 1/4 anonim ***** válasza:

ha úgy akarod, hogy a win installer bekérje a 2. lemezt sajátíts el programozói skilleket, egyébként fájldarabolással megoldható.

Amúgymeg vegyél duplarétegű dvd-t, 400ft-ért már találni, ha már annyira sóher vagy, hogy leszeded a játékot legalább egy lemezt vegyél neki

2011. febr. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

A Winrar nevű program tud ilyet.

Kiválasztod az archiválást, és van ott olyan, amivel fel tudod osztani, különböző méretűekre.

Kiválasztod a varázslót --> új archívum létrehozása --> kiválasztod a fájl(oka)t, elnevezed, és utána van egy olyan rész, hogy "ha több részre kívánja darabolni az archívumot..." ott kiválasztod a neked megfelelőt.

2011. febr. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem vagyok sóher csak errefele mostanába nem lehet kapni 8gigás DVD-t régebben volt,de már nincs.
2011. febr. 6. 11:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Én azt csináltam Modern Warfare 2-nél, hogy a data1/2/3/4.cab fájlokat külön dvd-re írtam ki. Ezek ugye kb 2 giga darabonként a méretünk szal elég nagy helyet foglalnak. Annyi volt, hogy telepítésnél írta hogy kéri azt a lemezt ami tartalmazza a következőt: datax.cab és ennyi felment még most is használom
2011. febr. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!