Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan írtsam ki ezeket?

Hogyan írtsam ki ezeket?

Figyelt kérdés
Volt régen vírusírtóm, Nod32 próbaverzió, de utána nem engete továbbra miután lejárt.Azóta próbálok letölteni vírusírtókat, de sose jó.. valamien oknál fogva egyiket se engedte eddig még telepíteni, mindegyiknél volt valami probléma.Aztán most van egy angol vírusírtóm de elég trééé... IObit Security.. kezelni sem tudom.. A gépem tudom jól, hogy telivan vírussal.. Mit csináljak most neki ? ^^
2011. febr. 6. 14:25
 1/6 PapaJoe ***** válasza:
Adj egy címet,küldöm a nod egy példányát.Tűzfal és vírusirtó.2050-ig használható.Magyar nyelvű!
2011. febr. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
kecsuva@freemail.hu <- e-mail, köszönöm előre is !
2011. febr. 6. 14:48
 3/6 anonim ***** válasza:

Előszőr is, azt a szar vírusírtót felejtsd el:DD

A NOD az jónak mondható, szóval ahhoz én is tudok küldeni cuccokat. A másik meg, ha teli van vírussal, akkor telepítsd újra! Mert kiírtani nehéz a vírusokat.

2011. febr. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azzal sem fog sokra menni.. Ha NOD akkor eredeti kóddal,vagy újságból eredeti havi kóddal használj különben védelme nem sok..

Amúgy Avast-ot ajánlóm jobban mint a NOD-t.. De te tudod :)

2011. febr. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
kecsuva@freemail.hu - email címre a linkeket vagy cuccakat küldjetek ha lehet :S
2011. febr. 6. 14:56
 6/6 anonim ***** válasza:

Előbb le kell szedni minden régit,utána lehet csak újat.


[link]


[link]


[link]


Tedd fel nyugodtan mind a hármat!Comodoból csak a tűzfal,MINDEN EGYÉB NÉLKÜL.Avast hálózatvédelem nélkül.Malwarebytest kézzel kell frissíteni és futtatni.Nem zavarják az avasttal egymást.

2011. febr. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!