Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Honnan tudom letölteni az...

Honnan tudom letölteni az EREDETI Mario játékot, amivel még annó, a nintendómon játszottam?

Figyelt kérdés
Emlékszem,ilyen kis sárga "lemeze" volt,és azt kellett bedugni a nintendóba,na,meg persze a szerkezetet a tv-hez csatlakoztatni,és csak Mariozni. Nagyon jó játék volt,imádtam,már utánanéztem NET-en is,de csak ilyen újabb idióta változatokban találtam,de nekem az az eredeti kellene. :)
2011. febr. 6. 18:52
 1/10 anonim válasza:
Nem tudom hol lehet letölteni, viszont tudsz vele online játszani, a vizzed.com nevű oldalon ;) tényleg az "eredeti" mert én is játszottam vele, és még az eldugott dolgok is ugyan ott vannak :D
2011. febr. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Töltsd le a "Jnes" nevű programot(nintendó emulátor), és keress rá, hogy "super maria nes rom" ;)
2011. febr. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
*"super mario nes rom", természetesen.
2011. febr. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Egy Nintendo-emulátorra van szükséged, például:

[link]


Illetve .nes formátumú nintendo játékokra. Mario:

[link]


A programot telepíted, az ikonját az Asztalon hagyod. Mellé bemásolod a .nes játékot, és ráhúzod a program ikonjára, és el is indul a játék. A program SAVE menüpontjával el tudod menteni a játékot, így legközelebb már csak az utolsó mentett állásból kell folytatni. Én így ki tudtam játszani a Mario-t, ezekkel megoldásokkal ami jó élmény volt sok év után.

2011. febr. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat!

Ki is próbálom az ötleteiteket,nem árt egy kis nosztalgia! ;)

2011. febr. 6. 19:23
 6/10 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó hozzászóló!

Azt hiszem,valamit nagyon elrontottam.

Letöltöttem az első linked,az ok. Kint van az asztalon az ikonja. Viszont ez:


Mario:

[link]

Letöltöttem,rákatt,és előjött az ablak,hogy mivel kívánom megnyitni. Weben,vagy válasszak programot..

Nem érteem.. :S :D:D

2011. febr. 6. 19:53
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem kell a .nes fájlt elindítani. Fogd és vidd módszerrel bal egérgombbal rákattintasz, és ráhúzod a NESten program ikonjára, és betölti onnan.
2011. febr. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen,megcsináltam,kicsi a kép,és vibrál,látom,hogy fut a Mario,és ennyi. :D
2011. febr. 6. 20:37
 9/10 A kérdező kommentje:
Amúgy nem tudok vele semmit csinálni.
2011. febr. 6. 20:37
 10/10 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tudom mi lehet a baj, mert nálam ilyen nem volt még a programmal.

Így néz ki ha betöltöm:

[link]


Innentől kezdve bele kell csak kattintani az ablakba, az Enterrel választasz a menüből, de mindent olyan billentyűre lehet rakni amire csak akarod. Ha nem megy, lehet a játék rossz, és keresni kell egy másik változatot, vagy az előző válaszokban leírt programot kell használni. Előfordulhat hogy rosszat linkeltem vagy valami nálad van másképp, de nálam működik minden rendesen.

2011. febr. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!