Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudom a key fájlt...

Miért nem tudom a key fájlt használni sehogyansem kaspersky 2011nél!?

Figyelt kérdés
Letöltöttem torrentről, és volt hozzá egy youtube link, hogy hogyan kell aktivizálni. Addig mindig eljutok hogy a kódot bemásolom, aztán nem akarja elfogadni, rámegyek hogy "ok" és elméletileg utána be kellene hogy adjon egy ablakot, amely segítségével kitudom keresni a számítógépemről a key fájlt,és azzal már aktivizálom is.De ezt az ablakot sehogyan sem adja be. Youtubeon még rengeteg videót találtam, de egyik segitségével sem akarja beadni ezt az ablakot. Még egy angol leirás is volt a telepítő mellett, két féle módszer volt benne, szintén egyikkel sem jártam sikerrel. :O Ez miért van!? :O Köszönöm a segítséget :)
2011. febr. 7. 13:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez azért van, mert nem vetted meg eredetiben. Most komolyan, ennyi erővel nem is érdemes biztonsági rendszert telepíteni, szerinted nincs egy fikarcnyi hátsó szándékuk se a crackereknek? Használj valami ingyeneset, vagy biztos van valami ismerősöd aki mindig megveszi a Gamestart vagy Chipet, abban van mindig egy hónapig használható legális kód a teljes Nod-hoz. Természetesen minden újságban ugyanaz a kód van, így ismerőst se húzod le, max az újságírókat. (Jobban járna a kiadó, ha egyediket raknának bele, mert biztosan lenne aki csak ezmiatt venné meg az újságot, így meg fél ország ingyen nodozik, közbe alig pár ezer darabot adnak el az újságból...)
2011. febr. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Úgy,úgy..csak adjad az ötleteket a kiadónak... :))
2011. febr. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ezzel milyen ötletet adtam!? :)
2011. febr. 7. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!