Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik ilyen program?

Létezik ilyen program?

Figyelt kérdés

Olyan programot keresek, amivel egy mp3 fájl kimeneti méretét tudom meghatározni. Tehát nem a kimeneti bitrátát, hanem megadok egy pontos méretet, pl.: 1mb és ekkora méretre konvertálja.


Mondjuk egy mp3 szám ami alapból 5.7mb, "lerontja" a minőségét és pontosan 1mb-os lesz a kimeneti mérete.


Köszi


2011. febr. 9. 11:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyen nem létezik. Ha létezne, akkor előbb ki kéne számolnia, mekkora bitrátán lesz 1MB az mp3-ad...mondjuk kijönne 173...de ilyen nem létezik. Szóval csak a bitrátával tudsz variálni, a méret pedig változni fog.

Ha jó minőségben szeretnél tárolni is kicsi méretben, akkor ogg-ba konvertálj, de inkább eredeti cd-ről!

2011. febr. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Igazándiból csengőhangokat szerettem volna konvertálni, telefonon annyira nem érezhető a minőség romlása (egy bizonyos szintig)


Csak az a baj az ogg-val, hogy a telefon nem ismeri fel azt a formátumot. Van millió egy olyan progi, amivel át tudom a bitrátát konvertálni, csak hogy nem olyat keresek :)


Van több száz csengőhangom, azt szerettem volna egységesen "x" méretűre konvertálni.


Még egyszer köszi!

2011. febr. 9. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!