Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az AVp 3-ban lehet összesedin...

S.T.A.L.K.E.R. kérdése:

Az AVp 3-ban lehet összesedin predator-ral, alien-nel és marine-val is ilyen izéket a játék során de mik ezek?

Figyelt kérdés
PL és most alien-nel megyek és néha találok ilyen kicsi tartályszerüséget amin ilyen vegyi anyag jel van és zöld ha szétütöm akkor elkezd kifolyni egy ilyen zöld anyag asszem a radioaktív sugárzás jele van rajta de nem biztos ez mi vagy mire való?
2011. febr. 9. 16:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha eredeti, akkor a steames verzióban betudod váltani extrákra ha összeszedted mindet. Pl az előzmények videója Marine-nál vagy az utósztori Predatornál
2011. febr. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A játék letöltött de nem lehet azt a Steam-ot letölteni hozzá.Meg az ugyan mi.Ja és honnan tudom hogy mindet összegyüjtöttem?
2011. febr. 9. 16:54
 3/5 anonim ***** válasza:

A Steam egy "szinkronizáló" program


[link]


Ahhoz meg kell venni a játék steames verzióát és a CD kulcsot párosítani egy accounthoz. Ez letöltöttel nem fog menni sohasem. Megnézni meg nemtudom, mert én steamen nézem meg

2011. febr. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
AHA köszi óó a Tököm televan már evvel a sok kacat szarral hogy ezt kell letölteni meg nem akkor kell más is hozzá a legjobb lenne ha a gépet ki az ablakon és inkább egy PS 3-at azzal nincs ilyen hogy ááááá
2011. febr. 9. 17:39
 5/5 A kérdező kommentje:
De azért kösz a segítséget. NEM Értem minek kell ennyire túlbonyolítani mindent ami electronikával kapcsolatos.mer ha úgy vesszük és szó szerint csak játékra használom a gépemet és amúgy meg sík hülye vagyok az ilyenekhez ezért utálom az ilyet
2011. febr. 9. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!