Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Gigabyte ga-m52l-s3 alaplap...

Gigabyte ga-m52l-s3 alaplap driver telepítése windows 7-re? Többi lent.

Figyelt kérdés
Olyan problémám van, hogy van egy régebbi gépem, gigabyte ga-m52l-s3 alaplappal rendelkezik, 2 giga ram, amd athlon 64 x2 dual core proci, ati radeon hd2400 pro videókártya. Erre szeretném feltelepíteni a windows 7 ultimatet. Elbirja-e majd ez a gép, illetve az nagy baj-e hogyha az alaplap drivere nem támogatja a win7 -et? Ha baj akkor valaki linkeljen már légyszives ehez megfelelő driver. Várom a válaszokat:)
2011. febr. 9. 19:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Mikor felraktam a gépemre a 7-t nem volt a hangkártyához driver (alaplapi) felraktam az XP-st kompatibilitási módban és működött. Később az automatikus frissítésnél felajánlott másikat és felraktam. Lényeg a lényeg szerintem a kompatibilitási mód a megoldás a számodra ha tényleg nincs.

[link]

Illetve ha Vista driver van elvileg azzal is mennie kell.

2011. febr. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Vista driverem van, megpróbálom azzal. Szaggatás nélkül élvezhető lesz ezen a gépen, vagy inkább ne is probálkozzak? amugy köszönöm a segítséged, ez a kompatibilitási mód még jól jöhet:)
2011. febr. 9. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!