Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Erre a gépre a következő...

Erre a gépre a következő programok melett milyen wint tegyek?

Figyelt kérdés

amd athlon 3500+

1 gb ram

512 videókártya(valamilyen ati radeon x1300/ nemtommennyi)128 bites

Eddig xp volt, de nagyon idegesített, hogy folyton lefagy, azaz nagyon instabil.(napi kb 2x újra kell indítani és hetente bejön 1 kékhalál)

A win kb 1,5 hónapja van fenn a gépen. Töredezettségmentesítést csináltam, 3 vírusírtóval átnéztem a gépet, 1 vírus se volt, ccleanerrel is dolgoztattam, de még mindig ilyen.

Na most, akkor vista v win7?

volt már rajta vista is, win7 is.

A steamről amúgy menne a cs1.6? Meg van eredetibe, na meg a csc zero is. A source is. Ezek akkor mennek majd rajta? Nem akarom, hogy kidobott játékok legyenek, elvégre napi 2-3 órát játszok ezekkel(minimum). Valamint megvan a cod2, nem eredetibe. Ez fog menni?

Ami alkalmazásokat még használok:

aimp2

notepad++

total commander 7.52

Főképp avast vírusírtó

Mozilla firefos, chrome és ha azon menne, internet explorer 9.

Szeretnék emelett teamspeak3 szervert futtatni rajta és néha cs1.6 szerót is.


2011. febr. 10. 18:34
 1/9 A kérdező kommentje:
És ne mondjátok, hogy linux, úgyis mindig csinálok egy 10gb-s részt, ahol linux lessz(általában ubuntu)
2011. febr. 10. 19:00
 2/9 mate0117 ***** válasza:
hát akkor már inkább win 7 de én nyomnák még bele 1 gb ramot....
2011. febr. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én is, csak nem is igazán van rá pénzem, anyámék nem engedik és ha teszek még bele, 256-ot ki kell dobni(Mert 4 256-os van benn, így vettem)
2011. febr. 10. 19:28
 4/9 anonim ***** válasza:

Hali


Pedig annyira nem rossz gép, win xp sp3 tökélestes erre a konfigra, ccleaner + avira kombinációval évek óta nincs gondom. Internet explorert pedig ne használj!

Kékhalál és instabilitás lehet nem megfelelő driverek használata miatt is.

Főleg az ati driverek körül tapasztaltam mostanság ilyet.


Windows 7 ből meglehetne próbálni egy home premiumot...

Vistát meg nem ajánlom.

2011. febr. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
próbálj egy másik xp verziót szerezni, néha el lehet kapni egy jót.
2011. febr. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egy ilyen gépen az XP atombiztos kell hogy legyen. Addig ne rakjál rá semmi mást, amíg meg nem találod a hibát. A lefagyást, és az instabilitást hibás hardver is okozhatja, vagy akár hibás érintkezés is. Szedd szét darabjaira a gépedet, majd rakd össze ujra, alaposan leellenőrizve minden csatlakozást. Elegendő, ha a wincheszter hátuljába lévő jumper nem érintkezik rendesen. Tudod, öreg gépnél bármi megesik.
2011. febr. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Én is javaslom hogy rakjál még 1 gb ramot bele de ettől függetlenül mennie kéne az xp-nek másik javaslatom hogy ADVANCED SYSTEM CARE-rel tisztísd... az megbízhatóbb nekem is volt ilyen... én nekem nemtommért nem szerette a gépem az egeret meg a bill.-t kicseréltem és ment... nem tom mi volt... :D de most már ezen gépelek... :D jah és javaslom még a (tied is jó) ESET virusirtókat... nekem avira antivirom van...


Sok szerencsét!


Ha ez mind nem lenne jó akkor nézd meg a BIOS-t hátha ott van a problem... és ha ez se jó akkor meg csinálj egy idővisszaállítást.


Nah Sok Szerencsét!

2011. febr. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

nekem ennél régebbi gépen ment a win 7 és gyorsabban mint az xp

szerintem win 7 legyen

2011. febr. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

feltettem a win7-et, szépen és jól megy, csak van 1-2 problémám:

a cs 1.6 csak software módban indul el és a sourcba kb 20-al kevesebb fps-em van átlagosan(20-30)eddig mindig 40-50 volt :(

2011. febr. 21. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!