Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az rtl most-ról milyen program...

Az rtl most-ról milyen programmal tudnán letölteni a sorozatokat, mert ha online nézem szaggat a silverlight miatt és élvezhetetlen?

Figyelt kérdés

Sok letöltőprogramot próbáltam már de mivel kb. 50 részre van szétszedve 1 epizód így nem könnyű olyan programot találni ami összehúzza nekem.

a válaszok előre is köszönöm


2011. febr. 11. 09:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%

Nincs ilyen könnyen használható progi.

És pont ezért csinálja az rtl is ezt a Silver Lightos cuccot,hogy ne lehessen lopikázni tőlük. Te meg pont azt szeretnél.

2011. febr. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ezt már próbáltad?


*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. febr. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
én jobba hiszek a torrentben mint zekben a letöltő programokban,nincs olyxan sorozat amit ne találnál meg kompletten összes résszel vagy ezen vagy azon a torrent oldalon
2011. febr. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

sokáig keresgéltem én is mire találtam ilyen programot de ez jó,ezzel mindenféle stream adásokat le lehet tölteni

Jaksta.Streaming.Media.Recorder

*****


rámész a video oldalára aztán elindítod a programot

csak crackelni kell különben 50%-át tölti csak le


annyi a hátránya hogy ahány perces az adás annyi ideig tölti le, de ha nagyon kell valami ezzel le lehet tölteni



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. febr. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
12:13-tól kérdezném,tudnál segíteni,hogy hogy kell ezt használni,addig jutottam ,hogy le van töltve a gépre a progi.
2011. febr. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Silverlight-es oldalakon nem igen működnek ezek a webstream programok.

Hasonló még: Web Stream Recorder, WM Recorder, de akár az Orbit is. Egyikkel sem fog menni, szerintem ezzel a Jaksta-val sem...

Eddig csak ez az rtldownloader működött, ahogy hallottam.

2011. febr. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
2011. febr. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

adok inkább másik linket mert az vagy 3 szor be van csomagolva

egyszerűbb ha innen letöltöd

[link]

aztán itt a patch hozzá ez is töltsd le és másold a be oda ahova telepítetted aztán indítsd el és kattints a patch-re

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. febr. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
2011. febr. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

az rtldownloadert hogy kell használni mert nem vágom

a torrentelősnek az a válaszom, hogy 1000x jobb a torrent de nem találom torrenten az autómániát ha essetleg tudod melyik oldalon van fenn akkor kösz

2011. márc. 25. 17:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!