Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ez miért van? Nagyon sürgős!

Ez miért van? Nagyon sürgős!

Figyelt kérdés
Az miért van,hogy valahonan került rá olyan vírus a gépemre,hogy mindent csak media playerrel nyit meg? !! minden programot fájlt mindent!! ez mért van? hogy tudom letörölni? már letöröltem azt amit utolrája szedtem le nagyon sürgős!!
2011. febr. 12. 18:30
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 A kérdező kommentje:
még a vezérlő pult fájlokat se tom megnyitni!!
2011. febr. 12. 18:33
 2/62 anonim ***** válasza:
Egyszerűbb a reinstall vagy nyomj egy rendszerhelyreállítást!
2011. febr. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, csak nekem a vezérlőpultott engedte, és tudtam új felhaszn. fiókot létrehozni. Ha a programokat és a vezérlőpultot is azzal nyitja meg akkor sehogy. De ha tényleg vírus okozta, akkor keres cd re írható, bootoló virusírtót.
2011. febr. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 A kérdező kommentje:
Valakinek még nincs ötlete?
2011. febr. 13. 12:59
 5/62 anonim ***** válasza:

Figyelj, nem érdemes megoldani, ha vírus, mert távolról mi nem látjuk a géped és kitudja, mi mindent cseszett el rajta.

Ha víruskeresés nem oldja meg, meg amiket írtunk, távolról nem nagyon lehet segíteni. Elméletileg meg lehetne csinálni, hogy minden program indításához hozzárendelni egyet (több módon is). Egy javíthatót próbáltam nálam, de nem működött. Szóval lehet régen windowsos hiba volt vagy rosszul emlékszem. Ha nem frissíted a wint, ez van.

2011. febr. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:

[link]


Esetleg:

Start Menü/futtatás..

cmd.exe és ok gomb.

A fekete ablakba (parancsorba) írd be:

SFC.exe /SCANNOW

Ehhez kell egy windows xp telepítő CD és utána kell windows updatet futtatani.

2011. febr. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
Esetleg egy registry javító programot próbálhatsz, de biztos hogy működni fog. Meg alap helyzetbe lehet hozni a registryt is, de akkor már inkább reinstall.
2011. febr. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 A kérdező kommentje:
amikor a futtatóba beirom amit mondtál akkor is bejön a media player. :( és mint mondtam nem megy semmien program szóval registy-t sem tudom futtatni. :(
2011. febr. 13. 13:39
 9/62 anonim ***** válasza:
Milyen media playered van?
2011. febr. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:

xp van a gépeden??

Töröld le kérlek szépen azt a fájlt, amit a windows nyit meg nálad minden programnál.

C:\Program Files\Windows Media Player\wmplayer.exe

És írd le mi történik.

2011. febr. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!