Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ez mi? Hatalmas Win7 BUgg...

Ez mi? Hatalmas Win7 BUgg látott már valaki ilyet?

Figyelt kérdés

nah feladatkezelőt megnyitom alkalmazások .. és oké ott van minden de pár mp múlva eltűnik és nem jön elő.... XD

azért van ott az óra h látsszon nem kamu..

op rendszerem: eredeti 64 bites win7 home

képek: [link]


[link]


2011. febr. 12. 18:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Esetleg valami rootkit a gépen? Vagy csak sima vírus?
2011. febr. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
virus nincs :S meg rootkit se :S
2011. febr. 12. 19:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Érdekes...amúgy nem kell meglepődni, nekem is van, hogy megnyitom a zenelejátszót, és a tálcán amikor az ikonjára ráviszem az egeret, néha nem mutatja a kezelő gombokat (Pause, Play stb.) az Aero. Lehet, hogy mivel új rendszer, sok hibát kell benne még javítani, és ezért vannak ezek az idegesítő bakijai.
2011. febr. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem dettó ugyan ez van.Pl ctrlaltdelete játék közben mert lefagy vagy vmi van...amiért ezt a kombót használom, erre nem tudom így kikapcsolni a gamet mert nem mutatja a logóját, mintha nem futtatnék semmit.
2011. febr. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!