Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » MSN-t törölték egy gépről, és...

MSN-t törölték egy gépről, és most nem tudják újra telepíteni. A hiba kód: 0x8000FFFF. Windows live suite nem telepíthető. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Registry tisztítva, a sokak által javasolt megoldás a windows izé klínerrel pedig nem működik, mivel a linkek egy oldalra irányítanak, ahol elmesélik, hogy ezt a szolgáltatást megszüntették, mivel sokszor újabb problémákat okozott. Szóval, ha valaki ismeri a megoldást, az leírná, normális emberi nyelven? Köszi!
2011. febr. 13. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem kersetél elég jól. Google is your friend, de azért íme:

[link]

2011. febr. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, ez valóban megoldotta a gondot. Rengeteg oldalon dobta ki a google azt a linket, amit a linkben is említettem. Ha hagyták volna, hogy letöltsék a parasztok azt a cleanert, 5 perc alatt megoldottam volna a kérdést. Mivel azt írták ott, hogy szar, ezért nem is próbálkoztam tovább. Remélem a google majd elirányít másokat ehhez a kérdéshez. Még egyszer köszi!
2011. febr. 13. 21:39
 3/4 A kérdező kommentje:
leírásban említettem, wazz, már fáradok. :D
2011. febr. 13. 21:39
 4/4 A kérdező kommentje:

[link]


ez az a link

2011. febr. 13. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!