Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programmal tudom ezt...

Milyen programmal tudom ezt megvalósítani?

Figyelt kérdés
Adott egy kép és a hátterét szeretném eltűntetni,csak az emberek körvonalainál legyen levágva a többi fehér legyen?!
2011. febr. 14. 12:12
 1/3 anonim ***** válasza:
2011. febr. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Letöltöttem,de aztán hogyan tovább? Azt konkrétan amit én keresek hol találom meg?
2011. febr. 14. 13:05
 3/3 anonim ***** válasza:

Linkeltem videókat is! Bővebb információkért azokat nézd meg.

Én így csinálnám:

Megnyitod a képet, jobb oldalt a képre jobb gomb/rétegmaszk hozzáadása -> fehér..., bal oldalt választasz egy megfelelő színű fekete ecsetet, ahogy "festesz" az ecsettel, a háttér eltűnik, ha túlmentél, akkor válassz fehér színt, az kijavítja. Mikor a lehető legjobban megcsináltad, jobb oldalt új réteg, és a színként válaszd ki a fehéret (vagy így akár berakhatsz egy másik hátteret is). Lehet, egyszerűbb lenne csak simán fehér ecsettel végigmenni a képen, ebbel, amit én mondtam, viszont ha más háttér kell, akkor minden nehézség nélkül akármit be tudsz tenni.

Ha a háttér nagyjából egyszínű, akkor a színválasztó vagy "varázspálca eszközzel" ki tudod jelölni, és ki tudod törölni a hátteret, ez képtől függ.

2011. febr. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!