Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sims2 és Sims3-nak melyek a...

Sims2 és Sims3-nak melyek a rendszer követelményei?

Figyelt kérdés

Intel Core 2 Duo Dell Vostro 1015 Black notebook C2D T6670 2.2GHz 2GB 320GB Linux

Egy ilyen laptopra melyiket ajánljátok jobban? Nem szeretném ha szaggatna!


2011. febr. 15. 13:40
 1/3 anonim ***** válasza:

www.gepigeny.hu

keresőt tudd használni, aztán hasonlítsd össze a kidobott adatokat - a videokártya (amit nem adtál meg) lenne a legfontosabb (utánakeresni most lusta vagyok, mi van ebben a gépben) szóval a lényeg: megvan, min megy el. Az enyém hiába vinné, nem a megfelelő típus, ezért nem jön.

Sims 2 biztos elmegy rajta, a hármashoz kevésnek tűnik az a 2 gb ram, de ha jó a vidikarid hozzá, egy próbát megér...

2011. febr. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én gépemen 1 gb rammal megy simán.
2011. febr. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem Amd 64 X2 Dual-Core processor 1,80Ghz, 2Gb memória, win7,ATI radeon X1200-as videókártyás laptopomon a Sims3 kiegészítőkkel együtt simán fut, persze a játékbeállítások nem a maximumon vannak
2011. febr. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!