Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudok egy saját készíté...

Hogyan tudok egy saját készítésű fejlécet feltölteni és beállítani a blogomba?

Figyelt kérdés
2011. febr. 15. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Én ugy csináltam,hogy kivágtam egy nagy méretű képből,azt pontos méretbe méreteztem,és a kép modult használtam beszurásra.Mindezt blogspoton.Aztán a tervezés menü alatt a helyére tettem.De ez csak amolyan sufni tuning,de blogspoton nekem jó ez.Szakszerűen nem tudom,hogy kell.
2011. febr. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ha blogspoton vagyunk, akkor induljunk ki egy sablonból. Na, ott html kódban (tegyük fel, hogy nulla konyításunk van a nyelvhez) nekiállunk linkeket keresgélni, és egy másik lapon szépen megnézzük, mit rejtenek. Valamelyik a fejléc lesz.

Ha a gépeden megcsinálod a fejlécet, akkor feltöltöd pl ide: noob.hu aztán a direkt linket beteszed az eredeti fejléc helyére.

Persze, ez is csak egy amolyan házi megoldás...

2011. febr. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de én blog.hu-s blogba akarom
2011. febr. 16. 14:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Először is csinálsz egy másolatot a sablonról, majd a file-kezelőben a régit törlöd, és egy ugyanolyan méretű képet, ugyanazon a néven meg feltöltesz.
2011. márc. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!