Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudna esetleg valaki segíteni...

Malibu1975 kérdése:

Tudna esetleg valaki segíteni abban, hogy hogyan lehet Skype korlátlan belföldi előfizetés vásárolni?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek!


Nem tudok rájönni hogy kell megrendelni ezt az előfizetést.Remélem valaki tud segíteni.Szeretnék korlátlanul hívni vonalas számokat.Találtam is ilyet havi 5,74 Euroért.Végigmentem a lépéseken, átutaltam de 1,9C-et levon percenként.A skype azt írja ki hogy egyenlege:4,xx Euro és csökken, és azt hogy nincs előfizetés.Egyenleg feltöltés mellett külön kell valahol előfizetést vásárolni?Előfizetés vásárlást csináltam tudtommal és nem írt semmi más tennivalót csak a számlaszámot írta amire utalni kellet...Előre is köszönöm a válaszokat.


2011. febr. 16. 18:42
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!