Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mik a legmodernebb számítógépe...

Mik a legmodernebb számítógépes programok?

Figyelt kérdés

Mi az ami nélkül nem tudnál élni, milyen programokhoz ragaszkodsz? Egyáltalán mitől lesz számodra modern egy számítógép? Milyen internetes böngészőt használsz?

Holnap lesz újratelepítve a gépem és azt szeretném ha a legjobb cuccokkal lenne felszerelve. Lejátszók, torrentes letöltő stb. minden érdekelne!

Köszönöm előre is.


2011. febr. 16. 20:22
 1/9 anonim ***** válasza:

Nos vágjunk bele mivel ez engem is erdekel szoval mindenki irjon:

Bongészom: elos szamu: Google Chrome,masodik szamu ComodoDragon

Torrent letolto: Legujabb utorrent.

Progik amiket hasznalálok: MSN11,Skype(cod miatt :D),Comodo tuzfal,Avast,Nero,Dziobas Rar Player(nekem ez valt be legjobban),Deamom Tools,Yowindow(idojaras jelentés),CCleaner,Speccy,google Fold,DVDvideoSoft Free studio(youtube letolto) Nos remelem megfelel ezeket hasznalom jah meg Rainmetert h szebb legyen a windows es persze a steam mert az kell codhoz

2011. febr. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Windows 7 64-bit

Mozilla Firefox 3.6.13 - néha Google Chrome 9

VLC Media Player 1.1.1

Total Commander 7.55a

uTorrent 2.2

avast! Free Antivirus 5.1.889

Malwarebytes' Anti-Malware free 1.50.1

PhotoFiltre

GIMP 2


Nagyjából ezek.


Te is leírnád? :)

2011. febr. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

WinRAR, amit kihagytam, és fontos

Ja, meg CClenaer


A natív 64-biteseket kihagytam. :)

2011. febr. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Vírusírtók: Spyware Terminator, Avira Antivir

Torrent: Vuze

Böngésző: 1. Firefox; 2. Google Chrome; 3. Opera; (Alap Explorert nem telepítem, csak összepiszkítja a gépem.)

Lejátszók: VLC Media Player (Nincs codec, nem teszi tönkre a gépet, ehhez ne is tölts le semmi codecet!)

Virtuális lemez: DAEMON tools

Driverek

Egyéb: EVEREST; Flash Player; Winrar


És ami sokat számít: Ne szemetelj, hidd el, ha szemetelsz a gépeden, nem rendszerezel, és a felesleget nem törlöd akkor a géped olyan lassú lesz, hogy 2 év múlva megint lehet újrarakni. Ajánlom a törlést a Vezérlőpultban elvégezni, a töredezettségmentesítőt én elfelejtem, hiszen a 7 éves gépemen sem volt komoly hiba, ami miatt kellett volna, ez inkább csak hülyítés az embereknek, persze egy jó öreg, avas gépnek jót tesz, de évi egy az már sűrű, mert ez a szervergépeknek lett kitalálva, mert annyira sokat írtak rá, hogy meghalt a rendszer.


És jó tanács: Ne telepíts Toolbarokat stb, ezek is csak szemetek, amitől lassul a gép. Sok sikert! :)

2011. febr. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Leírhatom én is jelenleg mi van a gépemen, már amiről tudok. :)

Szóval nekem is van VLC playerem, de inkább KMPlayert használok. Böngészőm chrome, firefoxot nem szeretem valamiért...meg van valami safari is a gépen. Torrentem utorrent 2.2, de nem szeretem. Foobar is van a gépen, de nem én tettem fel.

Vírusírtó smart security 4, de azt hiszem van valami más is a gépen. Akkor van még daemon tools, winrar, ventrilo, teamspeak, mást nem nagyon tudok mondani.

Az az igazság, hogy nekem mindig a bátyám rakta rendbe a gépet, de szeptember óta a fősuli miatt Pesten élek és azóta nem vittem haza a gépet :$. Ismerősöm frissített ezt-azt, de azt hiszem holnap tesóm elfog ájulni, hogy milyen állapotban van a gépem. Amúgy azt hiszem a windows 7 valami újabb verzióját akarja feltenni, valami ilyesmit mondott.

Az a progi nagyon tetszik, ami dizájnosabbá teszi a windows, azt biztos szeretném én is! :)

Köszönöm a segítséget! Írjatok még nyugodtan!

2011. febr. 16. 21:46
 6/9 anonim ***** válasza:
Azt hiszed, hogy a Smart Security-n kívül még van vírusirtód? Kettő vírusirtó ne legyen egyszerre.
2011. febr. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem tedd fel még a PowerISO-t is...
2011. febr. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

1. vagyok egyébként ilyen az asztalom:

[link]

igy mindent latsz mit hasznalok

Windows7 x64 :)

2011. febr. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ez kedves, köszönöm szépen! :)
2011. febr. 17. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!