Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » UTorrent-et használok, de...

UTorrent-et használok, de lassú a letöltés, miért?

Figyelt kérdés

Biztos volt már a kérdésem, de ilyen formában nem találtam itt, ezért felteszem.


Nos, uTorrent 2.2-t használok, router nincs, tűzfal nem blokkol, zöld pipa is ott van alul. A netem 20/10-es. Eddig nem nagyon voltak letöltési sebesség gondjaim, most viszont van 2 torrentem, aminél az a helyzet, hogy van zárójelben huszonegynéhány seeder, nem zárójelben meg 2. A letöltésem meg max 10kb/s. Lehet láma a kérdésem, de ha van vagy 20 seeder, akkor miért ilyen lassú, és mit jelent az, hogy az adott számú seeder zárójelben van, vagy sem.


Köszi!


2011. febr. 16. 23:54
 1/5 Fish1 ***** válasza:
A zárójelben levő seederek száma az összes, a zárójelen kívúli az éppen aktív. A te esetedben a 20 seederből pillanatnyilag 2 tölti fel a torrentet,amit leszedtél. A sebesség nem csak a neted sávszélességétől függ, lehet akármilyen gyors, ha csak 2-en töltik fel minimális sebességgel. Torrent oldalaknál általában látod, hogy az adott torrentet mennyien töltik fel és le, ebből nagyjából lehet következtetni arra, hogy milyen gyorsan jön majd le.
2011. febr. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem, akkor nem nálam van a hiba, ez a lényeg. Köszi a választ!
2011. febr. 17. 00:29
 3/5 anonim ***** válasza:
20 seederből 2 tölti fel... ez hülyeség,seeder és a feltöltő ugyan az,ha 20at mutat az bizony 20,csak 2höz tudsz kapcsolódni vagy mert passzív módban vagy,vagy mert a másik 18 máshol töltötte fel a torit csak létrehozáskor nem tette a privát torrent melletti kockába a pipát.
2011. febr. 17. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Aha, és hogyan tudom ellenőrizni, hogy passzív vagyok e vagy sem?
2011. febr. 17. 10:55
 5/5 anonim ***** válasza:

Tegyél fel egy régebbi klienst,nekem is sz@rakodik a 2.0,és az újabb verziók.

1.8.2 az utolsó ami nálam rendesen megy.

2011. febr. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!