Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Smart defragnál mit jelent az...

Smart defragnál mit jelent az optimalizáció, amit ki lehet választani a defrag mellé?

Figyelt kérdés
Most szedtem le a smart defragot és nagyon elégedett vagyok a töredezettség mentesítő funkcióval, sokkal jobb, mint a windows cucca. Azonban 1 meghajtómra nem csak degragot, hanem optimalizációt is ajánl. Ez micsoda? Hasznás, hagyjam, hogy lefuttassa?
2011. febr. 17. 12:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Elvileg a merezlemezen belül, középen és a szélén más az elérési idő, az optimalizálás ezt használja ki. Szerintem a windows betöltőcuccit illetve a kicsi és/vagy gyakran használt fájlokat pakolja a gyorsabb helyre. Én meg szoktam csinálni, de érzékelhető gyorsulást nem hozott egy gépen sem.
2011. febr. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hasznos.Az optimalizáció erősíti a gépet, plusz a rendszerfájlokat a meghajtó elsődleges részébe helyezi, hogy a gépnek ne kelljen összekeresni az összes indító fájlt.
2011. febr. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!