Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet a baj? A jdownloaderben!

Mi lehet a baj? A jdownloaderben!

Figyelt kérdés
Eddig működött és mindig ezzel a programmal töltök, de most valami baj lehet. Ha betöltök bármien linket csak csatlakozik de nem kezdi a letöltést! De nem azért mert hibás a link, mert egyiket sem inditja el. Valakinek volt már ien problémája? Aki tudja miért az írjon... Előre is köszi!:D
2011. febr. 17. 13:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Nézd meg, hogy a menüben a "Premium->Enable premium globally" be van-e jelölve. Ha igen, akkor vedd ki a pipát, indítsd újra a programot, és elvileg jó lesz. Ha nincs kipipálva, akkor valami más gond van.
2011. febr. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ki volt jelölve és rámentem, hogy "ne legyen", újra inditottam, de semmi. Ugyan az! Nem működik!
2011. febr. 17. 15:53
 3/4 anonim ***** válasza:
A letöltés el van indítva? Alt+P
2011. febr. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Letöröltem és most jó lenne. De most meg az a baj, hogy kiirja, hogy irjam be a kódot, de nem jön ki a kód.... Ezt írja ki: Hotlife.com: Üsd be a kódot. (captcha)!!! Ezt irja..
2011. febr. 18. 14:52

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!