Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem reagál a gépem...

Miért nem reagál a gépem amikor elindítom az Inventor 11-et?

Figyelt kérdés

Adok egy entert és kicsit dolgozik a gép, oszt annyi. Se error semmi. A Task Managerben néztem és ott két másodpercig mutatja, hogy elindul de utána le is zárul.

A program más gépen fut, ugyan ez a windows 7 alatt. Jelzem, hogy pontosan ez a windows verzió.

Nagyon kéne a program de nem tudom mit tegyek...tanácstalan vagyok.


2011. febr. 17. 14:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Az inventor 11 soha de soha nem fog neked win 7 alatt futni
2011. ápr. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mert?...kifejtenéd bővebben?
2011. ápr. 4. 20:03
 3/7 A kérdező kommentje:
már láttam win7-en futni az iventor 11-et...szal kicsit túlzás amit írtál.
2011. ápr. 4. 20:04
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor az valami agyon módosított inventor volt. A normál változat nem indul el win 7 alatt. Hol láttad futni?
2011. ápr. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A tesóm gépén... Sőt most meg a 2008-ast használom és az is fut win 7-en.
2011. ápr. 5. 18:27
 6/7 anonim ***** válasza:
De mekkora búzi vagy a 2008 as persze hogy fut de balfék. Nem gonoplod hogy az 2007 után van
2011. ápr. 7. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hát én vagyok a búza amikor te erősítgeted, hogy a 11-es nem megy win 7-en...pedig ha ne lennél annyira berbécs nem okoskodnál, mivel én nem csak a levegőbe beszélek, hanem láttam is. Szerintem te is próbálsz okosakat mondani oszt nem jön össze s akkor trágárkodsz.
2011. ápr. 7. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!