Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért van az hogy ha bele...

Miért van az hogy ha bele megyek a játekba minden ok, ha vmihez neki kezdek egyből kilép?

Figyelt kérdés
a The sims 3-t játszom, tegnap beinstaláltam hozzá a álomálláokat de valami módon eccer csak eltűnt minden, a The sims 3 alapjáték a kiegészítő még a mappája is. feltelepítettem mégeccer mind a kettőt ugyan ez volt uninstaláltam az egészet mer már az alapjáték sem ment,beinstaláltam csak a alapjátékot de valami módon megint nem úgy indult ahogy kellett volna,ma megint neki ültem be is instaláltam be is crackeltem minden, és játszok nagyba épiteni szeretném a házat és se sző se beszéd ki lépett belőle és ezt csinálja akárhányszor vmit szeretnék csinálni a telken. minden ok addig amíg nem akarom a telket alakítani. aztán ha egy kattintás, kilép és semmi. újből bele megyek elindul minden ok,a telkemen megint katt és kilép...segíítsetek,mert már megőrülök.
2011. febr. 18. 13:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Túl nagy grafikán játszol. Vidd lejjebb.

A géped nem bírja azt a grafikát, amire a telepítő alapból rakja...

Nem biztos, hogy ez a baj, de egy próbát megér.

2011. febr. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszod, nem az volt a baj,azt lejjebb vettem még az elején:) újra telepítettem és már minden OK.:)
2011. febr. 21. 16:14
 3/3 anonim ***** válasza:

Szívesen!

Csak azért gondoltam a grafikával, mert amikor az iskolába (ugye ott nagyon béna gépek vannak) felraktuk pendrive-ról

a counter strike: source-t, majd folyton kilépett minden ok nélkül, aztán lejjebb vittem a grafikát minimumra, és mindjárt működött :D

Üdv!

2011. febr. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!