Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik a legjobb videó szerkes...

Melyik a legjobb videó szerkesztő?

Figyelt kérdés
windows media maker-en kívül.
2011. febr. 19. 07:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Szvsz, azt senki nem tudja megmondani, hogy melyik a legjobb videószerkesztő alkalmazás, de én az alábbiakat használom, és nagyon meg vagyok velük elégedve, igaz ezek nem free szoftverek:

Sony Vegas

Adobe Premiere Pro

Adobe After Effects


Az Efter Effects nem kifejezetten videószerkesztő, hanem mint ahogy a nevéből is látható, különleges vizuális effektek létrehozására szolgál.

2011. febr. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is a fent említetteket szoktam használni, de néha, ha gyorsan egy egyszerű videót akarok csinálni, akkor a Cyber Link Power Director-t szoktam használni. Nagyon könnyű kezelni és rengeteg efekt található benne. Csak nagy avi fájlokat csainál, amiket jó ha lekonvertálsz. (úgyan abba, nekem multkor egy 140 megás avit csinált.. miután lekonvertáltam ugyan abba, aviba, akkor 22 mega lett :D )
2011. febr. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!