Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mivel tehetném dizájnosabbá a...

Mivel tehetném dizájnosabbá a képernyőmet?

Figyelt kérdés

Ti milyen "extra" programokat használtok? Egyébként nagyon fogják a gépet?

Nézegettem minialkalmazásokat, de állítólag a win7 64 bites verziójára nem nagyon vannak....


2011. febr. 19. 11:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó lenne tudni, hogy minialkalmazásokat akarsz vagy mást, meg hogy hová, esetleg asztalra?
2011. febr. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
64 bites win7-em van, eddig csak egy-két minialkalmazással volt gond. Ezen kívül próbáld még ki a Rainmeter-t.
2011. febr. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2011. febr. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül minialkalmazásra gondoltam. Azt szeretném, ha teljesen eltérne a képernyőm az átlagtól. A link, amit kaptam az nagyon jó, az a kör alakú dock például nagyon tetszik. Le is szedtem, csak nem vagyok biztos abban, hogy megtudom csinálni úgy ahogy én szeretném. A rainmetert nagyon nehéz kezelni? Igazából még nem használtam ilyen programokat.
2011. febr. 19. 12:13
 5/7 A kérdező kommentje:
Például most akadt egy olyan problémám a circle docknál, hogy nem tudom beállítani azt, hogyha megnyitok egy oldalt akkor eltűnjön. Így azért elég zavaró, beállításba eddig csak azt találtam meg, hogyha elhúzom róla az egeret akkor eltűnik....de én szeretném ha alapesetben megmaradna, csak ha netezek akkor ne takarja be az oldalt.
2011. febr. 19. 12:18
 6/7 A kérdező kommentje:
És egyébként ha már minialkalmazásról van szó ti milyeneket használtok? Ott is olyanokat szeretnék ami nem annyira átlagos.
2011. febr. 19. 12:19
 7/7 A kérdező kommentje:

Ez például nekem nagyon tetszik:

[link]

2011. febr. 19. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!