Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha megveszem a StarCraft2-őt...

Ha megveszem a StarCraft2-őt mennyi esélyem van rá, hogy elfüstöli a videókarit? (Geforce 9500 Gt 512 mb, de tudom hogy az egyik fájlba be kell illeszteni két sort amitől elméletileg nem nyírja ki a karit, de lényeg az óvatosság)

Figyelt kérdés
2011. febr. 21. 22:31
 1/3 tamasoft ***** válasza:

Nem fogja, max. nem fut rendesen, de tönkre nem teszi. A VGA-ban számtalan biztonsági megoldás van beépítve nem csak szoftveresen, de hardveresen is.


Bár a 80-as években keringett egy rémhír egy olyan kemény Heavy Metal bandáról is, akinek a kazettája tönkre tette a magnót amelyikben lejátszották, olyan zene volt.

2011. febr. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! Csak sokat olvastam a neten olyanokról akiknek elszállt a kártyája játék alatt,így gondoltam inkább rákérdezek.(a Heavy Metal bandán meg jót röhögtem:))
2011. febr. 21. 22:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem jó a szellőzés, vagy leáll a venti akkor esetleg. Még a passzív hűtésnél is max lefagy az egész.
2011. febr. 22. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!