Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Honnan tudom letölteni a...

Honnan tudom letölteni a drivereket?

Figyelt kérdés
Újonnan vásárolt dell inspiron n5010-es notebookhoz keresek drivereket, de sehogyse találom. Illetve találok de azok nem működnek. Nem lehet valahonnan egybe letölteni a szükséges drivereket? 64 bites windows 7 premium home op. rendszer van telepítve rá!
2011. febr. 22. 11:51
 1/5 anonim ***** válasza:

A gyártó oldaláról:


[link]

2011. febr. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát igen! Onnan próbáltam, de hiába választom ki h melyik driverek kellenének, ha megpróbálom letölteni, akkor csak valamilyen download managert tölt le, amit aztán ha elindítok azt írja ki hogy "there are no files to download. Please go to drivers and downloads to select files." Mit csinálok rosszul? Tudnál nekem benne segíteni? Nagyon hálás lennék. Már kezdek bedilizni. Eddig soha nem ütköztem még ilyen problémába! Egyébként köszönöm a gyors választ
2011. febr. 22. 12:18
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]


választhatod a Download Managert és az tölti le, vagy használd a Firefoxot vagy az IE-t

[link]

[link]

2011. febr. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ha újonnan vásároltad nem kaptál a notihoz CD-t?
2011. febr. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Úristen mekkora láma vagyok! Én végig Operával próbáltam pedig olvastam is hogy csak Firefoxszal vagy IE-vel lehet! Ezer köszönet! Most már menni fog!

CD-t egyébként nem adtak mellé, csak egy papírt, hogy a drivereket honnan szedhetem le! Állítólag most már így megy! Mégegyszer köszönöm mindenkinek a gyors válaszokat

2011. febr. 22. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!