Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik programmal lehet két...

Melyik programmal lehet két képet egyesíteni?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy van 2 kép, ami majdnem ugyan az, csak kissé tér el. Azt akarom elérni, hogy fedjék egymást a képek.
2011. febr. 23. 22:33
 1/7 anonim ***** válasza:
photoshoppal vagy gimpel esetleg, vagy paintbe kivágod a nem egyező részt és beilleszted a másikba.
2011. febr. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ha lehet,tedd ide és megpróbáljuk

(bár én igazából nem is értem,hogy mi a kérdésed,egymásra tenni két képet minek,a fölsőtől akkor hogy látszik az alsó ?)

2011. febr. 24. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

:)

Igen...kicsit érthetetlen voltam. :)

Megpróbálom: Azt szeretném, hogy van 3 kép. Majdnem ugyan az, de apró eltérések vannak. ÉS úgy szeretném hogy fedjék egymást, hogy nem teljesen eltakarják egymást, hanem ami az egyiken különbözik, az látszódik a másikon.

Uhh. Lehet így sem leszek érthető. :S

Nehéz is elmondanom, hogy mit szeretnék.

2011. febr. 24. 11:00
 4/7 A kérdező kommentje:
Jaaj.. nem 3, hanem 2 kép :)
2011. febr. 24. 11:02
 5/7 A kérdező kommentje:

Első:

Esetleg meg tudnád nekem mondani, hogy photoshoppal, vagy gimppel hogy lehetne megcsinálni? Én nemigazán értek hozzá. :)

2011. febr. 24. 11:03
 6/7 anonim ***** válasza:
Bocs, de azt nem tom, nem tudnád feltenni a képeket, megpróbáljuk összerakni. Persze csak, ha nem bizalmas.
2011. febr. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, nagyon kedves vagy! de nem szeretném átküldeni a képet.

Azért még egyszer köszönöm!!!!

2011. febr. 24. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!