Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hol, hogyan tudom kikapcsolni...

Hol, hogyan tudom kikapcsolni az Eset NOD32 Antivirus 4 (Business edition) virusirtót?

Figyelt kérdés
Minél bővebben ha lehet! :)Köszi
2011. febr. 26. 14:55
 1/10 anonim ***** válasza:

Miért kell kikapcsolni?

De egyébként gondolom a tálcán ott van az ikonja, ott biztosan ki lehet.

2011. febr. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Írd be a futtatáshoz hogy services.msc és az ott megjelenő listát nézd végig és minden ami a nodhoz kapcsolódik tiltsd le.
2011. febr. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Vérgibbon ***** válasza:
Sajna ez mintha a Nod32 hibája lenne, hogy nem lehet kikapcsolni. Le kell törölni a gépről.
2011. febr. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azért kell kikapcsoni,mert új virusirtót szeretnék és ha két virusirtó van akkor lassú lesy a gép és a windovsal is baj lehet!
2011. febr. 26. 22:27
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyszerüen uninstaláld
2011. márc. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
hol? Nincs ilyen icon a pápkába :(
2011. márc. 1. 16:17
 7/10 anonim ***** válasza:

a programoknál kell uninstallálni..egyébként meg tökmindegy milyen virusirtót teszel fel. én 5 éve nem használok kb és sose volt gondom a gépeimmel se a laptopokkal. amig használtam mindig volt valami bajuk. olyan fájlokra adott riasztást ami nem is volt virus stb...meg alapbol is a gyengébb gépeket lassitja.

rohadt fölösleges az összes virusirtó

2011. márc. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
jobb katt. a Tálcán lévő ikonján, a megjelenő Vezérlőközpont panelen válaszd a KILÉPÉS gombot!
2011. márc. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Riley Freeman válasza:

Megnyomod a startot Beírod hogy "Programok"

Utánna kiadja hogy Programok telepítése és törlése

Rámész kikeresed az ESET et és letörlöd. Én ígí tláltam meg és pont most :)) Pont most kellet nekemis letörölni :) Remélem segíthettem

2013. márc. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én valahogy kikapcsoltam sok ablak meg volt nyitva és kikapcsoltam és katt oltam a mégse re és eltünt onnan az IKON! :)
2013. júl. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!