Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehetek host a CoD...

Zsolt79 kérdése:

Hogyan lehetek host a CoD Modern Warfare 2-ben?

Figyelt kérdés
Iwneten gondoltam.
2011. febr. 26. 17:02
 1/3 anonim ***** válasza:
a NAT type-nak openen kell lennie akkor is csak LEHET hogy te leszel a host , ezt automatikusan választja a játék , attől függően hogy kinek jobb a nete...stb, ha routered van és a nat type stric vagy closed akkor engedélyezni kell a routeren a UPnP-t.....
2011. márc. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia,köszi a választ. Nincs routerem, a játék azt írja ki, hogy Your NAT type is: Open. A netem meg 30Mb/s-os, 3Mb/s-al töltök fel, ahogy olvasgattam a fórumokat, 500Kb/s a minimum. Szóval, ezeknek a feltételeknek megfelelek, de mégsem vagyok soha host, ha meg beírom a console-ba a parancsot, akkor nem tudok játékhoz csatlakozni...
2011. márc. 12. 15:08
 3/3 anonim ***** válasza:
én is csak akkor voltam host ha sok magyar volt , haverommal is csak együtt játszottam mert akkor választott csak engem , akkor se mindig....
2011. márc. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!