Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Letöltöttem egy gamet és iso...

Letöltöttem egy gamet és iso formátumban van mit csináljak vele sehogy se sikerül megpróbáltam jzippel megnyitni meg kiírni is dvd-re vki segítsen hogy tudnám megcsinálni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 26. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Daemon Toolsal nyisd meg.
2011. febr. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 skicced válasza:
Deamon toolsal mountolod és akkor elindul
2011. febr. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, Ha csak gépről akarod futtatni, Akkor Daemon tools, kiirni pedig például a Nero-val, vagy az ingyenes, s sokkal kisebb helyet foglaló True Burner-rel tudod. A .Iso kiterjesztés egy lemezképfájl, tehát ilyesmit keress /ezer éve nem írtam így lemezt, meg amúgy se windost használok, tehát nem tudom pontosan/
2011. febr. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Letöltöd a Daemon Tools-t, a www.szoftverbazis.hu -ról, feltelepíted, majd az óra meletti ikonjára kattintva megjelenik egyetlen választható opció, arra katt, és evvel megkeresed a iso-t a gépeden, megnyitod, és kis idő után elindul a játék telepítője.
2011. febr. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!