Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért van az, hogy uTorrentet...

Miért van az, hogy uTorrentet használok cfosspeed-el és folyamatosan esik le a sávszélességem?

Figyelt kérdés
Még a feltöltési limitet is beállítottam, de a letöltési sebesség így sem folyamatos, ha újraindítom a letöltést, akkor jön teljes sávval max 5 percig, aztán leesik 5-10kra.
2011. febr. 27. 10:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Próbáld ki hogy utorrentnél korlátozod a feltöltést 1-re.

Nekem így ki szokott pörögni a letöltés maxra, ha van elég seed.

2011. febr. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem kell semmilyen kiegészítő program speed booster f..szság

mert csak bezavar és ez lesz a vége mint nálad

Rakd fel csak simán az uTorrent 1.8.5 verziót a globális feltöltési limitet állítsd a tényleges sávszélességed mínusz 5 % a letöltés legyen korlátlan de a feltöltésnél mindenképp legyen valamilyen limit de ne 1-2 kb mert az kevés akkor a letöltés sem megy rendesen


Egyébként itt van egy leírás a sávszélesség növelésére

FONTOS HOGY PONTOSAN KÖVESD A LEÍRÁST

Nálam érezhetően nőtt a sebesség!

Nem vicc...



20% sávszélesség visszaállítása.



Kattints a Start menüre > Run (Futtatás), majd írd be: gpedit.msc

Miután megnyílt a Group Policy (Csoportházirend) > Computer Configuration (Számítógép konfiguráció) > Administrative Templates (Felügyeleti Sablonok) > Network (Hálózat) > QoS Packet Scheduler (QoS csomagütemező).

Kattints a Limit reservabe Bandwidth-re (Foglalható sávszélesség) kétszer, állítsd Enabled-re (Engedélyezett), a 20-as értéket módosítsd 0-ra, majd Ok.

Kattints a Set timer Resolution-re (Időzítési egység beállítása) kétszer, állítsd Enabled-re (Engedélyezett), a 10-es értéket módosítsd 0-ra, majd Ok.

Indítsd újra a számítógéped és remélhetőleg te is érzékelni fogod a pozitív változást. A változtatások elvégzéséhez adminisztrátori jogok szükségesek.

2011. febr. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

11:14

ne beszélj általánosságban! Nekem mindig bejön ha gyorsana akarok vmit leszedni, hogy leállítom a feltöltést.

És a cfosspeed is hasznos progi.

Nem mindenkinek egyforma az internetelérése.

2011. febr. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

11:19 !

Az a baj hogy ha teljesen leállítod a feltöltést akkor a kliensed nem tud adatokat küldeni a trackernek és nem fog jól működni a letöltés sem

Nézzél már utána ha nekem nem hiszel!

2011. febr. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyébként meg itt minden hozzászóló úgyis internet szakértő
2011. febr. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha torrentezés közben akadozik a le és feltöltés, vagy csak úgy bambul a net, érdemes megnézni az eseménynaplót nincs-e benne figyelmeztetés: eseményazonosító:4226.....A TCP/IP elérte az egyidejű TCP kapcsolatkísérletek számára vonatkozó biztonsági korlátot. Az xp-ben a tcp/ip.sys.rendszer fájl másodpercenként 10 félig nyitott egyidejű kapcsolatot engedélyez, ezt túllépve DoS támadásnak érzékeli és lekorlátozza netet.


Megoldás:


Letöltöd ezt: [link] -majd kicsomagolni valahová.


Telepítés: A PC-t csökkentett módban kell indítani /bekapcsoláskor F8 gomb nyomogat>a dosos ablakban jelöld a csökkentett mód hálózat nélkül sort / duplakatt az asztalon a patch ikonjára.A telepítés kommunikál veled, először közli hogy az eredeti tcp/ip.sys. fájlról másolatot készített a biztonság kedvéért az eredeti helyén /windows>system32>drivers/ TCPIP.SYS original néven. Majd felajánlja a max 50 egyidejű kapcsolat számát ( lehet több is ).Ezután telepíti az új fájlt. Enter, utánna normál módu indítás. A torrent, a net már folyamatos, hibaüzenet nuku.

Néhány vírusirtó malware-nek ismerik fel a patch-et, nem az!

2011. febr. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

> ha újraindítom a letöltést, akkor jön teljes sávval

> max 5 percig, aztán leesik 5-10kra.

Nálam is ezt csinálta, konkrétan az 1.8.4-es verzió.

Lecseréltem a 2.0.2-es verzióra, azóta jó.

2011. febr. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!